Realizace zahrad

NAŠE PRÁCE Z MINULÝCH LET

Založení zahrady je dřina. Začínáte na staveništi plném neúrodné hlíny, kamenů a plevele. Obraz rozkvetlého ráje v té chvíli existuje jen ve vaší hlavě a v nabídce pro zákazníka.  Tam, kde v duchu vidíte anglický trávník, zatím jezdí bagr. 

Sen o zahradě nepostavíte ze dne na den. Je třeba srovnat terén podle plánu, vyčistit prostor, vybudovat záhony i zahradní stavby. Zahrada v tu chvíli připomíná spíš tankodrom.  Ale pak dorazí náklad úrodné zeminy, rostliny k výsadbě a skica z papíru se začíná pomalu rýsovat i ve skutečnosti. 

Všechno má svůj čas... Jednoho dne odložíte nářadí a je hotovo. Každý strom i keř má své místo. A vy konečně můžete ustoupit stranou a jen se dívat, jak se pustí do práce příroda. 

Zahrady nás baví. Umíme se postarat o návrh i o jeho kompletní realizaci. Ať jde o založení nové zahrady nebo revitalizaci staré. Zajistíme vše - od zemních prací po finální osázení. O vaši zahradu můžeme dále pravidelně pečovat, pokud si to budete přát.

Ve fotogalerii máme ukázky zahrad z let minulých. Pokud vás zaujmou a budete mít zájem o naše služby, obraťte se na nás - veškeré kontakty najdete ZDE