Vánoční zboží z naší dílny

26.11.2020

Přáli byste si vánoční výzdobu od ART DECO?

První adventní neděle je za dveřmi. Naše dílna pracuje bez oddechu. Tavné pistole teď nosíme proklatě nízko. Největší zájem je o tradiční adventní věnce. Těmi ale přípravy na svátky zdaleka nekončí. S plamínkem první svíčky vše teprve začne. 

V našem obchodě je pro vás připraven výběr hotových výrobků ke koupi nebo pro inspiraci. Pokud však nenajdete to, co hledáte, nebo máte vlastní plán, jak by měla vypadat výzdoba u vás doma, můžete si objednat dekorace na zakázku. 

Co vám můžeme nabídnout?

Především styl ART DECO. Kvalitní materiály a pečlivou práci. O jakých Vánocích sníte? Budou bílé, stříbrné nebo v sytých barvách? Barevnost i celé pojetí výzdoby záleží hlavně na vašem vkusu a na prostoru, pro který bude určena. 

Pokud si nejste svou volbou jisti nebo chcete zkusit změnu, rádi vám poradíme nebo připravíme celý návrh. Inspiraci můžete najít zde nebo zde na našich stránkách, které průběžně aktualizujeme.

Jak to u nás chodí s objednávkami? 

Velmi jednoduše. Na webových stránkách nemáme internetový obchod, ale můžete zde vyplnit formulář s poptávkou služeb. Můžete se na nás obrátit také e-mailem. Pokud na odpověď spěcháte, zavolejte raději na mobilní telefonní číslo, které také najdete na stránce s kontakty. Většinu času teď trávíme v dílně nebo v obchodě, ale jsme na příjmu.

Jak si vyzvednete zakázku?

Hotová zakázka bude připravena k osobnímu vyzvednutí v našem ateliéru. Pokud jste z Mníšku nebo blízkého okolí a nemáte možnost si zajistit dopravu, můžeme vám po dohodě zboží zavézt.

Vyzkoušeli jsme i služby České pošty. Tento věnec jsme dobře zabalili a poslali odvážné zákaznici až na Moravu. A máme zprávy, že cestu přežil bez úhony. Ne všechno zboží je možné poslat poštou, ale možnosti tu rozhodně jsou a uděláme, co bude v našich silách.

Věnec advent pudrově růžový 790 Kč
Věnec advent pudrově růžový 790 Kč