Malé pozornosti

06.12.2020

Muži jim říkají pracholapky, ženy je milují!

Asi to znáte... Přijde prosinec a s ním jednoho večera taková malá předvánoční inventura lidí a dárků. Co koupit rodičům, co dětem. V rodině máme většinou jasno. Ale pak je tu často dost dlouhý seznam přátel, milých kolegů z práce nebo věrných zákazníků. A to už je trochu oříšek. 

Schodek v rozpočtu si dovolit nemůžete, tak hledáte krásně zabalené malé pozornosti. Symbolická pohlazení po duši, po kterých se přátelům jen rozsvítí oči a úsměv. Nic moc neřeknou, protože ani není třeba... a vědí, že je máte rádi.

Co darovat a neopakovat se? Můžete vybrat dárek trvalé hodnoty. Drobnost pro štěstí, kterou schováte do kabelky nebo vystavíte na stůl. 

Pak jsou tu dárky pomíjivé. Vypadají skvostně, oslní, zavoní. Potěší smysly a zmizí. Vůně, svíčky, mýdla... Výhodou je, že se nestanou pracholapkami (pokud si je obdarovaný v dárkovém balení doma nevystaví na věčné časy). A když se zalíbí, tak s nimi můžete přijít i další rok, protože už jdete najisto.

A nakonec dárky živé. Květiny. Jeden květ nebo celá kytice. Malá vánoční hvězda v krásné nádobě. Hrnkové rostliny při troše péče zapadnou do rodiny a mohou doma nebo na zahrádce žít ještě roky. Ať je to kaktus nebo krokus.

V ART DECO pamatujeme na všechno. Rádi propojujeme trvalé dárky s pomíjivými nebo živými. Křehké aerárium s malou rostlinou, sváteční aranžmá s hyacinty. Svíčky, po kterých zůstane skleněný kalíšek. Nebo sáček s voňavými hvězdičkami z mýdla. Ale i ti andělé pracovního stolu jsou na skladě.

Rádi vám pomůžeme s výběrem i svátečním balením těchto malých pozorností. A věříme, že radost, kterou s nimi pošlete do světa, se k vám vrátí jako krásná ozvěna...