Jarní galerie ve dvoře

07.03.2021

Není lehké to letošní jaro... ale pořád nám zůstávají dvě možnosti. Můžeme se zavřít se do bubliny strachu a čekat na nejhorší. Nebo si i s respektem k realitě kolem sebe můžeme vytvořit prostor, kde je útulno a hezky, i když venku běhá zlý vlk. 

Nám lidem se dny slily v cosi beztvarého. Dá to práci najít a udržet nějaký rytmus. Ale naštěstí je tu příroda, která se neřídí tím, co se říká ve zprávách... a tak v zimě krásně sněžilo a ani jaro nebude zrušeno. 

My v ART DECO jsme otevřeli vrata do dvora, ozdobili jsme proutí a na pulty jsme připravili svěží jarní zboží. 

Co vám můžeme nabídnout?

Jarní a velikonoční dekorace

Nemusíte mít doma muzeum. I drobné detaily dokáží divy. Méně je někdy více. Dáváme přednost přírodním materiálům, které krásně ladí s živými rostlinami. 


Květiny do váz i do truhlíků

Sezóna jarních cibulovin je tady. V zahradách zatím kvetou jen sněženky a talovíny, ale brzy vyrazí krokusy a další druhy budou následovat. Chystáme první výsadby do truhlíků. Je čas macešek, které jsou ozdobou začátku jara, než začne mít slunce příliš velkou sílu. 


Inspiraci a jiný úhel pohledu na krásu

Fantazie a vkus není otázkou peněz.  Krása se často skrývá v úplně obyčejných věcech, které máme před očima všichni. Talent umělce spočívá mimo jiné ve schopnosti dívat se. A vnímat obrazy a kompozice kolem nás.