Dubnové radosti

05.04.2021

Velikonoce se letos loučí sněhovými přeháňkami a před námi je nestálý, ale krásný měsíc duben. My v ART DECO opatrně uklidíme do krabic kraslice a uložíme zajíce do pelíšků. Zavřeme naši malou prodejní galerii ve dvoře, než zase přijde její chvíle. 

Ale Velikonocemi všechno teprve začíná. Světlo už nadobro převážilo nad tmou. Tráva roste před očima a svět se mění v kvetoucí zahradou. Zahradníci stěhují sazeničky ze skleníků do prodejen a my už vám můžeme nabídnout mnohem víc než jen dřímající cibulky. 

V dubnu bledne sláva orchidejí, na druhé straně parapetu je hravě přesvítí obyčejné macešky, které si s aprílovým počasím nedělají starosti. Promýšlíme květinovou výzdobu oken pro letošní léto. Sníme o rozkvetlých terasách. V zahradách přichází velké finále jarního úklidu, po kterém úmorné činnosti vystřídají první květy, plody a čistá radost z pěstitelských úspěchů. Těšíte se na ten pocit?

Rádi vám na vaší cestě zahradnickým rokem budeme dělat společnost. Ať máte jen malý svět v truhlíku nebo velkou zahradu.  Stačí, když nám zavoláte nebo napíšete, spojení najdete ZDE. 

 "Má zahrada je mé nejkrásnější mistrovské dílo."

Claude Monet